Dla Ciebie - Jadwiga Kander

ZOBACZ VIDEO:

UCZ SIĘ ZE MNĄ

Nauczysz się samodzielnie medytować już po 4 tygodniach:

8 lekcji nagranych w formie video:

1. Co to jest Medytacja?

2. Jak zacząć medytować?

3. Jak działa energia i czakry?​

4. Mindfulness i uważność: jak stosować je na co dzień?

5. O relacjach: jak je budować, jak wybaczać?​

6. O stresie: jak sobie z nim radzić?​

7. O emocjach, które nami targają i jak je ujarzmić?​

8. Jak kochać siebie?​

8 medytacji nagranych w formacie MP3:​

1. Akceptacja

2. Bezsenność

3. Depresja

4. Relaksacja

5. Skrzywdzeni w przeszłości

6. Strach

7. Wyczerpanie

8. Złamane serce

Poznaj mnie bliżej:

jadwiga1

Z wykształcenia jestem ekonomistką. Ukończyłam też na ICan Institute studia „Manager Strategiczny”. Jestem certyfikownym coachem ICC, studiowałam w Tajlandii, Indiach i USA. Zarządzałam z sukcesem zespołami ponad 500-set osobowymi w międzynarodowej korporacji. Prowadziłam zajęcia ze studentami na uczelniach w Polsce i Tajlandii. Dawałam wykłady w centrum rozwojowym w Los Angeles. Na swoim koncie mam wiele wykładów otwartych, a także setki przeprowadzonych warsztatów. Wspieram osoby prywatne, mikro przedsiębiorców oraz korporacje. Często goszczę na radiowej antenie.

Na co dzień mieszkam w Tajlandii na wyspie Koh Samui. Możesz mnie spotkać przy plaży Lami, kiedy jeżdżę na skuterze. Żyję w obfitości, pełna energii i radości życia. Systematycznie powracam do klasztorów buddyjskich, praktykując medytację.

Mówią o mnie w mediach:

Uwielbiam tę pozytywną energię i szczepienie wiary w samego siebie. Lekarz dusz, który zastrzykiem wiary w siebie, radość i spokój zmienia malignę pogoni za niczym w tu i teraz...​
Anka Skrzypek-Woźniacka
Nauczyciel - Lublin
Jadwiga jest ambitna, to wieczny łowca, lubi pomagać kobietom. Jest dobrym przewodnikiem.​
Ola Lubczyńska
Malarka - Opole
Kontakt z Jadwigą był dla mnie bardzo ważny. Często myślami wracam do naszych spotkań.​
Barbara Sasinowska
Prezes Klubu Jeździeckiego - Warszawa
Byłam u Jadwigi na warsztacie, poukładałam sobie wiele spraw. Jest inspirująca, ciepła i życzliwa.​
Agnieszka Strugińska
Białe Róże - Świat kobiet świadomych - Wrocław​
Dzięki twoim wskazówkom osiągam spokój i porządkuję swoje życie...​
Małgorzata K.
Opole
W skali od 1 do 5 z przyjemnością daję 10 gwiazdek.
Aniela Tekiela
Nauczyciel języka angielskiego - Niemodlin
Super atmosfera, a magia przenika.
Agnieszka Bielecka
Opole

Najczęściej zadawane pytania:

Jestem przekonana, że TAK! Ja też mam na koncie takie doświadczenia, coś mi się spodobało, kupiłam książkę czy zasubskrybowałam kanał, a potem się poddałam, bo było za trudne. Ten kurs jest inny niż wszystkie, zaufaj mi! Wiem jak to jest, kiedy się stawia pierwsze kroki. To przekaz prosto od mnichów z Tajlandii i Sri Lanki oraz joginów z Indii, a jak wiesz Daleki Wschód cechuje się prostotą. To wszystko działa! I ja to sprawdziłam! Nie ma tu teorii filozofii, to proste i skuteczne metody, które jeśli zastosujesz działają. Ponadto lekcje nakręcone są w Tajlandii, piękne widoki, poruszające medytacje… będziesz czekać na kolejne lekcje. Gwarantuję!!!
Nie! Po pierwsze ja nie namawiam do zmiany religii, cały kurs nie ma charakteru religijnego. Jest przeznaczony dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy wyznanie. Po drugie medytacja jest obecna we wszystkich religiach. Jezus medytował sam, jak też ze swoimi uczniami. Modlitwa jest medytacją, pieśni religijne są medytacją, odmawianie różańca jest medytacją. Medytujesz? To wspaniale, ja tylko pomogę Ci usystematyzować wiedzę, uzupełnię o inne fragmenty. Ten kurs jest jak najbardziej dla Ciebie!
Nie trzeba siedzieć długo na poduszce. Nie jesteśmy mnichami buddyjskimi. Mamy pracę, obowiązki, spłatę kredytu, dzieci itd. Ten kurs pokazuje, jak można medytować w trakcie dnia, w drodze do i z pracy, podczas jedzenia czy kąpieli. To kurs praktyczny dla ludzi, którzy żyją i funkcjonują w tym zaganianym świecie. Ten kurs ukoi Twoje nerwy, staniesz się spokojniejszy. Od chwili rozpoczęcia systematycznego medytowania po kilku tygodniach Twoje otoczenie, rodzina, najbliżsi zauważą w Tobie zmianę. Ty Też!
Medytacja pozwala uspokoić umysł, zaobserwować, która myśl dała początek, wywołała lawinę tych negatywnych. Świadomość daje nam moc, możemy wtedy np. wybaczyć sobie lub innym, podziękować za doświadczenie, nawet to traumatyczne. Z kursu dowiesz się, że nic nie trwa wiecznie, smutek też! Zatem jak nie dawać uwagi smutkowi? O tym dowiesz się z lekcji nr 7 „Emocje”.
Tak, kurs zawiera też lekcję mindfulness i pozbawiony jest charakteru religijnego. Zamawiający otrzymuje fakturę.
Kurs zawiera kilka innych technik medytowania, nie tylko na poduszce medytacyjnej. Aby uspokoić umysł czasami potrzebujemy wsparcia nauczyciela. W trakcie 4 tygodni kursu będziesz ze mną w stałym kontakcie. Poprowadzę Cię.
Będziesz mógł w ciągu 30 dni zwrócić kurs, jeżeli nie staniesz się jego fanem. Oddam Ci 100% zainwestowanej gotówki, jeśli nie dołączysz do osób, którym kurs zmienił życie.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy