logo_pozion

Bali - Marzec 2023

Warsztaty dla kobiet

„JA BOGINI” Wyspa Bali  07-19 Marca 2023 – ruszyły zapisy.

Miło mi Cię gościć, jeśli tutaj zaglądasz prawdopodobnie marzysz o tym, aby polecieć ze mną na mistyczną wyspę Bali. Wcale się nie dziwię, Bali odwiedziłam trzykrotnie – mieszkając po kilka miesięcy w Ubud. Pierwszy raz udałam się do Indonezji ponad 10 lat temu i do dzisiaj trwam w zachwycie dla balijskiej kultury, przyrody, sztuki i duchowości. Ten zachwyt sprawił, że uznaję Bali jako jedno z miejsc zwanych moim domem. Mam tutaj ulubione sklepy, kafejki, świątynie, przyjaciół oraz rajskie plaże czy SPA, których trudno szukać w Europie. 

Też możesz tego doświadczyć łącząc zwiedzanie z warsztatami rozwojowymi dla kobiet „JA BOGINI”

Warsztaty dla kobiet „Ja, Bogini” odbędą się  07.03-19.03.2023 

Zarezerwuj miejsce już dziś, gdyż grupa na wyjazd zbiera się zaledwie w kilka dni!

Tak jak wcześniej napisałam – Bali to rajska wyspa słynąca z niesamowitej energii, która sprzyja zmianom. Fantastyczna przyroda, cudowny klimat i przyjaźni ludzie sprawiają, że turyści z całego świata ściągają tutaj w poszukiwaniu spokoju, harmonii, a niektórzy znajdują na Bali swoje miejsce na ziemi. Przepiękna architektura, wulkany, białe plaże, lazurowe wody Oceanu Indyjskiego, tarasy ryżowe, pola herbaciane, pyszne jedzenie, muzyka i kultura – sprawią, że będziesz chłonęła całą sobą to piękno, będziesz doświadczała wszystkimi zmysłami.

Warsztaty

Ten wyjazd jest dedykowany kobietom, które chcą zrównoważyć swoją męską energię z żeńską lub chcą rozwinąć w sobie kobiecość. Podczas warsztatów będziemy uczyły się swojej kobiecości i boskości oraz dbania o siebie, wyrażania swoich potrzeb i dobrego komunikowania się z mężczyznami. Warsztaty przeznaczone są TYLKO i WYŁĄCZNIE dla kobiet na ścieżce rozwoju osobistego i/lub duchowego. Jeśli szukasz tylko towarzystwa, aby się zrelaksować lub oddać szaleństwu zakupów czy nocnym rozrywkom – ten wyjazd Cię rozczaruje.

Zakwaterowanie – 12 nocy w Ubud.

Zamieszkamy w klimatycznym, wysoko cenionym przez turystów hotelu Bliss Ubud Spa Resort http://www.blissubudsparesort.com 

Hotel jest położony kilkanaście minut spacerkiem od centrum Ubud, w sąsiedztwie pól ryżowych. Bliss Ubud Spa Resort jest hotelem prowadzonym przez rodzinę, której dom ulokowany jest w hotelowym ogrodzie. Codziennie możesz spotkać właścicieli, którzy zadbają o Twój najwyższy komfort, wieczorami usłyszysz gerantang – tradycyjny balijski instrument wykonany z drewna i bambusa, na którym dla gości gra syn właścicieli. Pokoje urządzone są w stylu balijskim, obszerne i wygodne. Doskonała opieka uśmiechniętego, dyskretnego personelu sprawi, że poczujesz się zadbana i zaopiekowana. Możesz się zdecydować na współdzielenie pokoju z inną kobietą lub możesz zarezerwować dla siebie pokój jednoosobowy. Zakwaterowanie zawiera śniadania do wyboru z karty.

Program:

Przylot na lotnisko w Denpasar, transfer (około 1,5 h) do hotelu Bliss Ubud Spa Resort **** w Ubud, aklimatyzacja. Program może ulec nieznacznej modyfikacji związanej z rozkładem lotów.

Dzień 1.

Przylot na Wyspę Bali, zakwaterowanie w hotelu, spotkanie organizacyjne – omówimy min. wymianę walut, zakup kart telefonicznych i dostęp do internetu.

Dzień 2.

Śniadanie.

Day SPA. Będziemy się aklimatyzować i relaksować w w balijskim SPA. Poddamy się zabiegom takim jak – olejowy zabiegu Shirodhara. To najbardziej charakterystyczny dla Ajurwedy masaż ciepłym olejem. Żaden inny system medyczny, żadna kultura starożytna, żadna cywilizacja nie posługiwały się taką formą terapii. Shirodhara to masaż systemu nerwowego, polega na polewaniu czoła i nasady włosów strumieniem ciepłego oleju. Następnie body scrubu, zabieg odżywczy na ciało z jogurtu i miodu. Potem masaż ciepłym olejem całego ciała, oraz twarzy i relaksująca kąpiel w kwiatach. Zabieg trwa 3,5 godziny. Zrelaksowane i wypoczęte po podróży rozpoczniemy warsztaty „Ja Bogini”.

Dzień 3.

Śniadanie. 

Zwiedzanie Bali – Wycieczka do Batur Temple, najważniejszej na bali świątyni, która pełniła rolę strażniczki i harmonii całej wyspy. Cudowna, hinduska architektura kompleksu, niezwykłe doznania wizualne, powietrze przesycone lokalnymi zapachami i dźwiękami, woda, przyroda i magia tego miejsca urzekną Cię i zapiszą w Twojej pamięci na zawsze.

Następnie podziwianie wulkanu Batur i lunch u jego podnóża w słynącej z doskonałego jedzenia restauracji LakeView

Dzień 4.

Śniadanie. 

Warsztaty, a po nich zwiedzanie Ubud wraz z kultową ulicą Monkey Forrest Ubud, która urzeknie Cię intensywnością miejskiego życia, lokalnym kolorytem, ferią barw i dźwięków. Tutaj będziesz mogła kupić pamiątki oraz posmakować lokalnych przysmaków, sprzedawanych na ulicznych straganach.

Lunch w kultowej restauracji Clear Cafe.

Dzień 5.

Śniadanie. 

Water Temple – zwiedzanie malowniczej, klimatycznej i magicznej świątyni na wodzie, słynącej ze świętej wody źródlanej, do której balijscy Hindusi udają się w celu rytualnego oczyszczenia. W stawie świątynnym znajduje się źródło, które regularnie dostarcza świeżą wodę, którą balijscy Hindusi uważają za świętą. Tam odbędziemy rytualną kąpiel. Następnie wyprawa na pola ryżowe – charakterystyczny dla Indonezji widok, obecny na wszystkich prospektach i zdjęciach z Bali. Przygotuj się na niesamowite przeżycia!

Lunch.

Dzień 6.

Śniadanie. 

Spa Day – udamy się do Karma  SPA – jednego z najbardziej luksusowych, ulokowanych pod gołym niebem SPA. Są na świecie SPA i jest Karma!

Lunch.

Warsztaty „Ja Bogini”

Dzień 7.

Śniadanie. 

Wycieczka śladami: „Jedz, módl się i kochaj”. Jeśli widziałaś ten film z Julią Roberts, to podążanie śladami głównej bohaterki będzie niesamowitą przygodą. Jeśli jeszcze nie – bądź gotowa na zmianę, która powoli dokona się w Tobie. Spotkanie z szamanem, który powróży Ci z dłoni i udzieli błogosławieństwa to przeżycie, które zostanie na zawsze w Twojej pamięci i sercu. Otwórz się na nowe i nieznane, a świat odpłaci Ci takimi emocjami, których nigdy nie zapomnisz.

Lunch.

Dzień 8.

Dzień odpoczynku i plażowania.

Śniadanie. 

Po kilku pracowitych i intensywnych dniach odpoczniesz na cudownej plaży, nad lazurowymi wodami Oceanu Indyjskiego. Doświadczysz, jak niebieskie może być niebo i woda i jak cudownie jest być „tu i teraz”.

Lunch

Dzień 9.

Śniadanie.

Warsztaty Cooking Class, podczas których nauczysz się balijskiego gotowania, żeby po powrocie móc odtworzyć w swoim domu potrawy o niesamowitym zapachu i smaku. Kurs gotowania poprzedzi wyprawa na lokalny targ po świeże produkty, których użyjemy do przyrządzenia posiłków. Po warsztatach gotowania weźmiesz udział w kursie wykonywania danin, które złożymy balijskim bóstwom (offering).

Lunch

Warsztaty. „Ja Bogini”

Dzień 10.

Śniadanie. 

Art Trip Bali  – wycieczka, w trakcie której poznasz i doświadczysz balijskiej kultury, sztuki, zobaczysz klimatyczne manufaktury i niewielkie warsztaty rzemieślnicze.

Lunch

Dzień 11.

Śniadanie. 

Warsztaty – zakończenie warsztatów z Jadwigą Kander.

Lunch 

Dzień 12.

Śniadanie. 

Dzień wolny, by się zrelaksować i we własnym zakresie kontemplować piękno Bali.

Lunch 

 wymeldowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Denpasar, powrót do Polski.

Ważne informacje.

Organizatorem wyjazdu jest Bliss Ubud Spa Resort, Sanggingan Ubud Bali – 80571, tel. 62 361979272, www.blissubud.com, blissubud@gmail.com, NPWPD 1.0939.04.04

Uczestniczki dojeżdżają na warsztaty samodzielnie. Bilety lotnicze z dowolnego miejsca na świecie możesz kupić sama lub zamówić w Biurze Podróży STAR u Pani Barbary Mrowiec tel +48 605 073 077 – Barbara tak wszystko planuje, aby uczestniczki leciały razem. Jeśli przylatujesz poza grupą, musisz pokryć koszty transferu z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko.

Warsztaty dla kobiet „JA, BOGINI” poprowadzi na miejscu Jadwiga Kander, która nie jest organizatorem wyjazdu. 

Co zawiera cena?

 • Transfer z i na lotnisko

 • 12 noclegów w pokoju dwuosobowym (dopłata do pokoju jednoosobowego)

 • 11 śniadań
 • 12 lunchy
 • Wstępy do wszystkich świątyń podczas zwiedzania
 • Transfery i przejazdy po wyspie, z i do hotelu, do świątyń, SPA, szamana itd
 • Wizyta u szamana. Indywidualna sesja.
 • Zwiedzanie wyspy i wycieczki
 • Zabiegi w SPA w Bliss Ubud Resort (pakiet 3,5 godziny)
 • Zabiegi w KARMA SPA (pakiet 3 godziny)
 • Tłumaczenie z języka angielskiego podczas całego pobytu
 • Opieka podczas pobytu

Zamówienia dodatkowe, tj. spoza programu, jak również napoje alkoholowe czy inne, musisz opłacić sama.

Cena: 15.560.000 IRD (Rupii Indonezyjskich) tj. około 4.390 zł

Rezerwacja miejsca na warsztatach.

Warunkiem skutecznej rezerwacji miejsca na warsztatach, jest spełnienie 2 warunków łącznie tj:

 1. zgłoszenie przez formularz kontaktowy: link do formularza i akceptacja warunków i regulaminu Organizatora oraz wpłata zaliczki w wysokości 2 mln 700 tys. rupii balijskich na konto organizatora: 

Nyoman Partadiana 

Jalan Raya Ubud

Glanyar, Bali 80571

Numer rachunku odbiorcy: 13 5027 7311

Kraj: Indonezja

Nazwa banku: BANK CENTRAL ASIA

Swift Code: CENA IDJA

a następnie przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: info@jadwigakander.pl

Wpłata powinna zostać dokonana do 15.01.2023, po tym terminie hotel może nie posiadać już miejsc noclegowych!

 1. Opłacenie warsztatów z Jadwigą Kander w kwocie 3.690 zł brutto.

Pozostałe koszty zapłacisz na miejscu do rąk Organizatora. Pamiętaj, by wziąć pod uwagę kurs rupii balijskiej, aktualny na dzień wyjazdu.

Regulamin uczestnictwa w warsztatach wyjazdowych na Bali w marcu 2023, organizowanych przez Bliss Ubud Spa Resort.

Organizatorem warsztatów wyjazdowych, których opisy zamieszczone są na stronie jadwigakander.pl do formularza  jest Bliss Ubud Spa Resort www.blissubud.com

Niniejszy regulamin obowiązuje od 01 stycznia 2022 r.

 1. Zgłoszenie swojego udziału w warsztatach jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Udział w warsztatach jest płatny. Cena warsztatów składa się z dwóch części. Pierwsza, to opłata za warsztaty, które poprowadzi na terenie Bali Jadwiga Kander i wynosi 3.000 PLN netto, co stanowi 3.690 PLN brutto. Opłata za warsztaty winna być wniesiona w chwili wysłania zgłoszenia, co jest równoznaczne z rezerwacją miejsca. Druga część opłaty jest sumą kosztów związanych z opłatami za hotele, śniadania, lunche, transfery, biletami wstępu i innymi poniesionymi kosztami i winna być wniesiona niezwłocznie po zarezerwowaniu miejsca na warsztatach na wskazane przez Organizatora wyjazdu konto w przeliczeniu na walutę Bali/lub innych walutach wymienialnych. Ostateczna cena drugiej części zostanie podana przez Organizatora w momencie utworzenia grupy, jest to związane z wielkością grupy, ceny hoteli, wyboru pokoju, transferów i innych, które mogą się wahać, aż do momentu opłaty, co stanowi gwarancję ceny. Estymacja kosztów podana jest na podstronie serwisu link 
 3. Programy warsztatów znajdują się na podstronie serwisu link
 4. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zaksięgowanych wpłat.
 5. Osoba chcąca wziąć udział w warsztatach, powinna zgłosić się poprzez formularz zgłoszeniowy warsztatu, w ramach serwisu link
 6. Uczestniczka warsztatów powinna uiścić pierwszą cześć opłaty w wysokości 2 mln 700 tyś rupii balijskich do 15.01.2023, a pozostałą kwotę na miejscu do rąk Organizatora wyjazdu. W przypadku, gdy termin rozpoczęcia warsztatów w dniu zgłoszenia jest krótszy niż 14 dni, pełna opłata musi zostać uiszczona w dniu zgłoszenia.
 7. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, uczestniczka w przeciągu 12 miesięcy ma możliwość wyboru warsztatów organizowanych na terenie Polski przez Jadwigę Kander lub może wybrać dowolny produkt z podstrony serwisu https://jadwigakander.pl/sklep/ w ramach kwoty 3.690 PLN brutto.  Druga część opłaty ze względu na fakt, iż od wielkości grupy uzależnione są ceny hoteli, transferów itd oraz wpłacone na rzecz balijskich firm zaliczek, nie podlega zwrotowi.
 8. W przypadku braku możliwości uczestnictwa w opłaconych warsztatach, uczestnik może wskazać osobę, która weźmie udział w warsztatach za niego.
 9. Liczba uczestników biorących udział w warsztatach jest ograniczona i wynosi 12 osób.  Istnieje możliwość wpisania się na listę rezerwową.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów do 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów, o czym powiadomi uczestników drogą e-mailową bez konieczności zwrotu kosztów poniesionych przez klienta, tytułem odwołania warsztatów.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godzin rozpoczęcia oraz zakończenia warsztatów do 3 dni roboczych przed rozpoczęciem warsztatów, o czym powiadomi uczestników drogą mailową bez konieczności zwrotu kosztów, poniesionych przez klienta tytułem zmiany godzin rozpoczęcia oraz zakończenia warsztatów.
 12. Wszelkie pytania dotyczące organizacji warsztatów należy kierować e-mailowo na adres: kontakt@jadwigakander.pl lub adres mailowy Organizatora  blissubud@gmail.com
 13. Osoba wypełniająca formularz zgłoszeniowy na warsztaty wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także wykorzystanie wizerunku w postaci zdjęć i filmów zamieszczanych na stronie www.jadwigakander.pl oraz mediach społecznościowych. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności https://jadwigakander.pl/polityka-prywatnosci/