Konsultacje - Jadwiga Kander

KONSULTACJE

Prowadzę konsultacje indywidualne oraz grupowe. Konsultacje mogą się odbyć w dowolnym, dogodnym dla Ciebie miejscu.

Konsultacje online – odczuwasz strach, napięcie, niepewność? Nie radzisz sobie z relacją z partnerem? Ogarnia Cię lęk? Potrzebujesz wsparcia, porady, rozmowy – umów się na konsultacje online, porozmawiajmy. Dyskretnie będę Cię wspierać. Możesz zadzwonić do mnie z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Nie jesteś sama!

Cena: 150 zł / 90 min

Konsultacje dla biznesu – możesz umówić się ze mną, aby omówić sytuację w firmie, zaplanować ścieżki kariery, wzmocnić komunikację czy poprawić efektywność pracowników. Wesprę Cię przy zatrudnianiu czy też zwalnianiu pracowników. Pomogę również przy zmianie kultury organizacyjnej i innych wyzwaniach, z którymi boryka się współczesny przedsiębiorca.

Cena: 200 zł / 60 min

Konsultacje dla osób indywidualnych – tempo życia, stres, zmiany, relacje, depresja, bezsenność i wiele innych odbierają nam radość życia. Jeśli chcesz przeprowadzić zmianę w swoim życiu lub poprawić jego komfort zapraszam na indywidualne sesje, które w przyjaznej atmosferze, pełne wsparcia pomogą Ci ruszyć z miejsca. Dodam Ci odwagi i wesprę w znalezieniu rozwiązania.

Cena: 150 zł / 90 min

* Podane ceny są cenami netto.