Poznajmy się - Jadwiga Kander

Nazywam się Jadwiga kander

Jestem mamą 3 dorosłych już dzieci oraz 5 wnucząt. Całe zawodowe życie związana byłam z bankowością i międzynarodowymi korporacjami, gdzie zajmowałam wysokie stanowiska. Byłam kobietą sukcesu, która osiągała wszystko, czego pragnie, aż pewnego dnia to wszystko straciłam. Porzuciłam lukratywną pracę, rozpadło się moje małżeństwo, zmagałam się z depresją. Z nieba wpadłam wprost do piekieł, a moje życie zamieniło się w koszmar – tak mi się wtedy wydawało. Kupiłam bilet w jedną stronę i wyjechałam do Tajlandii. W klasztorach buddyjskich wracałam do równowagi i odzyskiwałam radość życia. Dzisiaj prowadzę Holistyczne Centrum Rozwoju. Jestem nauczycielem medytacji, wspieram ludzi, aby żyli w balansie personalnym i poczuciu szczęścia osobistego.

Jadwiga Kander

Odwiedziłam 28 państw położonych na 4 kontynentach. W niektórych przebywałam tylko parę dni, w innych zatrzymałam się na dłużej. Żyję pomiędzy Azją a Polską. W 2015 roku podjęłam decyzję o całkowitej zmianie życia i przeprowadzce do Tajlandii. Ponad rok mieszkałam na Krabi, trochę w Bangkoku, po czym przeprowadziłam się w magiczne miejsce, czyli na Wyspę Koh Samui. Możesz mnie tam spotkać kiedy podróżuję na swoim skuterze w okolicach Lamai. Mieszkałam również w Indiach, a także w miejscu o wyjątkowej energii, czyli na Bali, a także w Kalifornii. W Polsce kupiłam mieszkanie w Opolu, aby być bliżej dzieci i wnuków.

Jestem bardzo aktywna publicznie, udzielam wywiadów dla lokalnej TV oraz różnych rozgłośni radiowych. Na antenie uczę ludzi medytacji, a także, aby pozbyli się lęku i brali sprawy w swoje ręce. Udzielam się w social mediach. Na Facebooku prowadzę profil Jadwiga Kander Nauczyciel, na którym zapraszam na live’y pod tytułem „Pogaduchy z Kander”. Prowadzę też konto na Instagramie.

Jestem certyfikowanym coachem ICC. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu sesji live oraz business coachingowych. Moimi klientami są profesorowie i studenci, biznesmeni oraz bezrobotni, kobiety i mężczyźni. Młodzi albo dojrzali. Moi klienci stanowią przekrój całego społeczeństwa. Prowadzę zajęcia w Polsce oraz za granicą.
Dawałam wykłady w Centrum Rozwojowym w Los Angeles oraz prowadziłam zajęcia ze studentami Uniwersytetu w Tajlandii. Pracowałam również ze studentami na polskiej uczelni. Wywodzę się z biznesu, chętnie wspieram firmy w ich rozwoju. Jestem nauczycielem medytacji oraz mindfulnessu.

Co o mnie mówią?

Jadwiga ma wspaniałą energię. Jej kurs pomaga odnaleźć wewnętrzną siłę, pozwala cieszyć się każdą chwilą, tym co mamy, a to wszystko za sprawą medytacji.
Jacek Rozenek
Aktor
Tenis, pływanie, golf, jazda na rowerze - sport jest dla mnie bardzo ważny, również medytacja i joga. Medytacja z Jadwigą wpływa na mnie korzystnie, poprawia mój nastrój, odczuwam pełen relaks.
Tomasz Gęsikowski
Aktor, prezes Aktorskiego Klubu Tenisowego
Praca z Jadwigą to wartościowe, energetyzujące przeżycie. Wszystko co mówi i czego uczy pochodzi z jej serca. Jest autentyczna, niczego nie narzuca, a jednak wpływa na człowieka.
Małgorzata Marek-Badora
Szwajcaria