Poznajmy się - Jadwiga Kander
Nazywam się Jadwiga Kander

Przez 25 lat pracowałam w sektorze bankowym, dla polskich, jak i międzynarodowych korporacji. Ostatnie 15 lat dla ING Banku Śląskiego, gdzie zajmowałam wysokie stanowiska – zarządzając Zespołami ponad 500 osobowymi oraz 36 odziałami bankowymi.

Studiowałam w Polsce, USA, Indiach oraz Tajlandii. Ukończyłam min Uniwersytet Opolski, Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, ICAN Institute – The Strategic Leadership Academy, International Training Massage School w Chiang Mai, Ayurvedic Academy w Kerali.

Osobiście uczyłam się u: Mel Robbins, Roberta Cialdini, Briana Tracy, Andrzeja Blikle, Jacka Rozenka, Joanny Heidtman czy Wojciecha Eichelberga.

Posiadam międzynarodowy Certifikat Coacha ICC, który zdobyłam w lutym 2007 r.

Jestem aktywnym coachem w obszarze zawodowym oraz osobistym – w swoim dorobku mam kilkaset sesji.

Prowadziłam Szkołę Coachingu LCC – przygotowując ludzi do pracy w zawodzie coacha. Mam ponad 200 certyfikowanych coachów. Przez 2 lata prowadziłam zajęcia ze studentami na Wyższej Szkole imieniem Jańskiego na kierunku Coaching.

Dawałam wykłady w Centrum Rozwojowym w Kalifornii oraz dla Studentów w Tajlandii.

Praca zawodowa kosztowała mnie wiele. Przeżyłam rozwód, wypalenie zawodowe i depresję. Upokorzona,  osamotniona schroniłam się w buddyjskim klasztorze w Tajlandii, gdzie uczyłam się medytacji. Przebywałam w klasztorach na Phuket, Ko Phangan oraz w Bangkoku. Powrót do świata żywych – odmrażanie trwało rok. 

 Prowadzę Holistyczne Centrum Rozwoju, w którym wspieram kobiety poprzez konsultacje i kursy. Pomagam kobietom uwolnić potencjał i odwagę, aby POZWOLIŁY SOBIE NA WIĘCEJ – w relacjach, miłości, karierze, seksie czy marzeniach, tak jak ja sobie pozwalam. 

Zapraszam skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz wsparcia:

✉︎jadwiga.jmk@gmail.com

☏+48 601 498 684

 
Prywatnie jestem mamą 3 dzieci oraz babcią 5 wnucząt.

poznaj mnie
Jadwiga Kander

Odwiedziłam 28 państw położonych na 4 kontynentach.

Żyję pomiędzy Azją, Polską a Francją. Podjęłam decyzję o całkowitej zmianie stylu życia.

W magicznym miejscu, czyli na Wyspie Koh Samui wynajęłam dom, przy plaży Lamai. Ćwiczę jogę, pływam, medytuję lub podróżuję na skuterze. Pomieszkuję również w miejscu o wyjątkowej energii, czyli w Ubut na Wyspie Bali w Indonezji.

W Polsce kupiłam mieszkanie w Opolu, aby być bliżej dzieci i wnuków, tutaj prowadzę też konsultacje. Na mojej sofie siadają kobiety w różnym wieku, wykształceniu, statusie materialnym. Są mężatkami, singielkami lub kochankami. Mają dzieci, wnuki lub są bezdzietne. 

Do Francji latam do ukochanego. W malowniczej wiosce pod Bordeaux, w romantycznym domu z ogrodem mieszka mój mężczyzna. Jeździmy na jego skuterze, pijemy wino, jemy sery i croissanty. Na emeryturze planujemy przeprowadzkę do Tajlandii.

Jestem bardzo aktywna publicznie, udzielam wywiadów dla lokalnej TV oraz różnych rozgłośni radiowych. Na antenie dzielę się moim doświadczeniem zarówno biznesowym, jak i życiowym. Uczę ludzi medytacji i mindfulnessu, zachęcam do rozwoju osobistego. Daję konkretne narzędzia, które po zastosowaniu działają. Uczę ludzi, aby POZWOLILI SOBIE NA WIĘCEJ – w relacjach, karierze, seksie czy marzeniach.

Jestem na Facebooku – profil Jadwiga Kander  na  Instagramie https://www.instagram.com/jadwiga_kander/

Jestem certyfikowanym coachem ICC. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu sesji live oraz business coachingowych.

Moimi klientami są profesorowie i studenci, biznesmeni oraz bezrobotni, kobiety i mężczyźni. Młodzi albo dojrzali. Moi klienci stanowią przekrój całego społeczeństwa. Prowadzę zajęcia w Polsce oraz za granicą.

Dawałam wykłady w Centrum Rozwojowym w Los Angeles oraz prowadziłam zajęcia ze studentami Uniwersytetu w Tajlandii. Pracowałam również ze studentami na polskiej uczelni.

Wywodzę się z biznesu, chętnie wspieram firmy w ich rozwoju. 

Co o mnie mówią?

Jadwiga ma wspaniałą energię. Spotkania z nią pomagają odnaleźć wewnętrzną siłę, wyjść z życiowego zakrętu, cieszyć się życiem, każdą chwilą.
Jacek Rozenek
Aktor
Tenis, pływanie, golf, jazda na rowerze - sport jest dla mnie bardzo ważny, również medytacja i joga. Medytacja z Jadwigą wpływa na mnie korzystnie, poprawia mój nastrój, odczuwam pełen relaks.
Tomasz Gęsikowski
Aktor, prezes Aktorskiego Klubu Tenisowego
Praca z Jadwigą to wartościowe, energetyzujące przeżycie. Wszystko co mówi i czego uczy pochodzi z jej serca. Jest autentyczna, niczego nie narzuca, a jednak wpływa na człowieka.
Małgorzata Marek-Badora
Szwajcaria
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy