Podcast Jak zmienić swoje życie

1. Złote sandały

Pobierz ten odcinek w wersji MP3

Jako dziecko dorastałam w zwykłym domu. Rodzice pochodzili  z klasy robotniczej i żyli, jak większość wtedy ludzi. Fabryka, szare życie, ziemniaki z zakładu pracy na zimę, a na Dzień Kobiet rajtuzy i goździk. Jako dziecko biegałam po podwórku z innymi dziećmi robotników. Lizałam palec zanurzony w oranżadzie w proszku, grałam w dwa ognie na ulicy, w grę „Państwa – miasta”, jadłam chleb ze śmietaną, posypany cukrem. W domu na przeciw, gdzie mieszkali ludzie zaliczający się do polskiej inteligencji – o 16:00 piło się herbatę i jadło szarlotkę. W moim domu w czajniku zawsze była zaparzona herbata z lipy, którą własnoręcznie zbierałam z mamą i babcią. Placek z jabłkami  leżał w kuchni, taj długo,  aż ostatni kawałek zniknął. Najlepiej smakował z zimnym mlekiem, które ugotowane w „czeskim” garnku stało na parapecie. Wakacje spędzałam na wsi. Pewnego dnia wszystko się zmieniło, a to za sprawą kobiety w złotych sandałach…

Kiedy wysłuchasz ten odcinek o złotych sandałach, pomyśl, kto Ciebie motywuje? Kto jest Twoim mentorem. Jeśli go jeszcze nie masz – poszukaj. 

Kiedy masz problem do rozwiązania – zastanów się, co zrobiłby Twój mentor, osoba, którą podziwiasz? Innym zazwyczaj przypisujemy nadzwyczajne umiejętności. Teraz pomyśl, czy Ty też to możesz zrobić ? Uśmiechasz się, bowiem już wiesz, że tak. Brawo!

2. Jak porzucić korporację

Pobierz ten odcinek w wersji MP3

W odcinku drugim #2 o tytule „Jak porzucić Korporację” opowiem Ci, jak podjęłam życiową decyzję i co TY POWINIENEŚ WIEDZIEĆ  przymierzając się do życiowej zmiany.

3. Jak zacząć medytować

Pobierz ten odcinek w wersji MP3

W odcinku trzecim #3 o tytule „Jak zacząć medytować” dam Ci GOTOWĄ RECEPTĘ, po wysłuchaniu odcinka będziesz mógł zacząć! Uspokoisz umysł.

4. Jak poradzić sobie ze stresem

W odcinku czwartym #4 o tytule „Jak poradzić sobie ze stresem”  zawarłam w pigułce rady, które jeśli zastosujesz zadziałają!!! Pełen relax 🧘🏻‍♀️🧘‍♂️

Pobierz ten odcinek

5. Jak żyć z pasją- Ilona Dekandia – Knapik

Pobierz ten odcinek

W odcinku piątym #5 o tytule „Jak żyć z pasją” poznasz kobietę, która zainspiruje Cię szalenie. Wstaje wcześnie rano, żeby medytować i ćwiczyć jogę, wieczorem zaś pije z mężem szampana 🥂. Jest esencją kobiecości, klasy i uroku. To designerka, która zaprojektowała swoje życie.

6. Jakie są Polki- Ola Lubczyńska

Pobierz w wersji MP3

W odcinku szóstym #6 o tytule „Jakie są Polki” opowiadać będzie malarka, która kocha malować kobiety. Oprócz  pięknych obrazów, które zdobią domy na całym świecie, jej znakiem charakterystycznym jest czerwona szminka. Bez cienia kłamstwa opowiada też o operacjach plastycznych, kolekcji z second hand’u i zamiłowaniu do wytrawnego wina. Jest optymistyczna, mówi co myśli, nie podążą ślepo za modą, chociaż zawsze świetnie wygląda i trudno jej nie zauważyć na ulicy. Kochają Ją wszyscy, TY też pokochasz ☺

7. Jak kochać siebie

Pobierz odcinek nr 7

W odcinku siódmym #7 o tytule „Jak kochać siebie” zatopisz się bez reszty. Karolcia, która bez względu na wagę kocha siebie obłędnie. Ty też zakochasz się w Niej, w Jej energii. Schudła 50 kg i nie zamierza się zatrzymać. Ta cudowna kobieta emanuje miłością i radością. Masz ochotę przytulić się do niej zaraz, natychmiast. Ma też swoją pasję…

Podcast Jak zmienić swoje życie Jadwiga Kander

Dobrymi radami jest piekło wybrukowane. Niemalże wszędzie można znaleźć mnóstwo porad: jak odnieść sukces? jak być wielkim? szczęśliwym? Social media pękają w szwach od zdjęć szczęśliwych ludzi. Szczupli, opaleni, weseli, z udanymi dziećmi, z domem z ogródkiem, fantastyczne zjazdy rodzinne, uroczystości. Wspaniali  mężowie, cudowne żony. A TY? Jak wyglądasz na Ich tle? 

Ja bardzo różnie. Przeszłam rozwód, depresję, stratę tego, co kochałam, odrzucenie, samotność, brak zrozumienia, brak pieniędzy. Byłam na szczycie, byłam na dnie. Nie umiałam żyć i nie żyć też.

Dzisiaj jestem silna, odważna, zadowolona z życia, podróżuję po świecie, odkrywam najpiękniejsze jego zakątki, spotykam ludzi, celebruję życie. Jestem szczęśliwa, spełniona, pełna pokory i wdzięczności. Mam dużo energii, czasami cięty język, ale zawsze ogromne, przepełnione miłością do ludzi serce.

Nazywam się Jadwiga Kander, przyjaciele często nazywają mnie Jagoda. A to jest mój kanał o życiu – „Jak zmienić swoje życie”. 

Zbyt bardzo cenię sobie wolność, by zakładać maski. Wszystkie, które przez lata nagromadziłam, które tak przyległy, że nie wiedziałam czy to maska, czy to moja twarz  – zrzuciłam mieszkając w klasztorach Tajlandii. Pomogła mi w tym medytacja.

Mój kanał jest o prawdziwym życiu, bez upiększania i ściemy. 

Znajdziesz tu wiele inspirujących nagrań, bowiem zapraszać będę gości, którzy są wolni, żyją luksusowo, bo luksus to nie stan konta, to prawo decydowania o sobie, to życie wg własnego scenariusza, tak, jak lubisz! Będzie o szampanie i Mercedesie, będzie o lumpeksie, o nadwadze, o tajemniczym kochanku, o braku pieniędzy i zakupach w Emiratach Arabskich. Będzie o biedzie, bogactwie, o sławie, próżności, o seksie i samotności we dwoje. Będzie o podróżowaniu, o mnichach buddyjskich, o braku korzeni lecz ogromnych skrzydłach. Znajdziesz tu dla siebie wiele inspiracji, dodawać Ci będę odwagi i wsparcie, bo to jest kanał o życiu, o prawdziwym życiu.

Zapraszam, zostań ze mną razem możemy więcej!