Letnie Umysłu Porządki - Jadwiga Kander

LETNIE UMYSŁU PORZĄDKI

Podejmij wyzwanie, naucz się uważności i zmień swoje nawyki.

Uporządkuj swoje życie

Każdy z nas ma swoje historie, czasami są one bardzo bolesne. Za wszelką cenę chcemy pozbyć się ich, zapomnieć. Ale czy jest to poprawna droga? Przyjrzyjmy się, jak można negatywne doświadczenie wykorzystać.

Tak naprawdę pora roku nie ma znaczenia, ważne, aby zacząć. Oczywiście jednak wiadomo, że im wcześniej, tym lepiej. Jeśli jesteś zdecydowana, uporządkujmy wszystko, ułóżmy w logiczną całość.

Życie daje nam lekcje do odrobienia i dopóki nie odrobisz tej lekcji, nie możesz wyjść na wyższy poziom. Będziesz doświadczać wciąż tego samego np. budować złe relacje z partnerem lub doświadczać innych, przykrych rzeczy, dopóki nie nauczysz się i nie wyciągniesz wniosków. Dopóki nie zrozumiesz, że to TY musisz się zmienić, a nie ktoś inny. Musisz zauważyć, rozpoznać, zrozumieć, co Ci przeszkadza, uniemożliwia np. znalezienie dobrej pracy lub odpowiedniego partnera?

Jak wygląda kurs?

Kurs, to nagranie wyzwania dla kobiet. Przez 3 dni pracujemy nad Twoimi nawykami, ćwiczymy uważność, wspólnie medytujemy. Całość to ponad 4h wartościowych spotkań oraz dodatkowe materiały pdf, a to wszystko na wygodnej platformie, dla jeszcze lepszych efektów i stałego dostępu.

Co mówią o pracy ze mną inni:

Jacek Rozenek
Aktor
Jadwiga ma wspaniałą energię. Jej kurs pomaga odnaleźć wewnętrzną siłę, pozwala cieszyć się każdą chwilą, tym co mamy, a to wszystko za sprawą medytacji.
Tomasz Gęsikowski
Aktor, prezes Aktorskiego Klubu Tenisowego
Tenis, pływanie, golf, jazda na rowerze - sport jest dla mnie bardzo ważny, również medytacja i joga. Medytacja z Jadwigą wpływa na mnie korzystnie, poprawia mój nastrój, odczuwam pełen relaks.​
Małgorzata Marek-Badora
Szwajcaria
Praca z Jadwigą to wartościowe, energetyzujące przeżycie, wszystko co mówi i czego uczy pochodzi z jej serca. Jest autentyczna, niczego nie narzuca, a jednak wpływa na człowieka i chce się jej więcej.​
Gabriela Kotas
Poetka, Blogerka
Niewiele wiedziałam, niewiele potrafiłam, ale zaufałam Jadwidze. Usiadłam na poduszce, a potem było już tylko lepiej. ​

Zapisz się na newsletter, aby być bliżej