Wielkie Rozstanie - Jadwiga Kander

Wielkie Rozstanie - kurs online dla kobiet

Podaruj sobie prezent – miłość. Uwolnij się od złych emocji i wspomnień. Już dzisiaj daj sobie wolność, tak jak ja ją sobie podarowałam oraz setkom innych kobiet. Zamień cierpienie na pasję życia. Zrób miejsce w swoim sercu na nową miłość.
Zobacz fragment kursu:

Odtwórz wideo

Może powinnaś bardziej pocierpieć, upaść na dno, poczuć jak tam jest zimno i ciemno? Może powinnaś doświadczyć bólu, aż nie będziesz mogła oddychać i nie oddychać też? Jeśli nie, powiedz MAM DOŚĆ!

Jeśli wciąż masz siłę i ochotę, aby cierpieć (tak, tak, to Twoja decyzja) – opuść tę stronę. Nie znajdziesz tutaj nic, co utwierdzi Cię w przekonaniu, że musisz jeszcze cierpieć. Jeszcze nie nadszedł Twój czas, Ty potrzebujesz żyć w iluzji, że on się zmieni. To nic złego, tylko bolesne.

Ta strona jest dla kobiet, które chcą pokochać siebie z całych sił, chcą stać się miłością, być kochające i kochane, pragną zdrowej miłości.

Kiedy zapragniesz przebudzenia, wyzdrowienia, uwolnienia się z choroby możesz to zrobić.

Rozmowy z przyjaciółkami są po to, aby chwilowo poczuć ulgę, a nie po to, aby się uleczyć. Musisz pragnąć spokoju, szczęścia, wolności emocjonalnej. Jeśli tak jest kliknij poniższy przycisk.

Zapisz się na newsletter, aby być bliżej

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy